השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הסכם ממון

  מתי כדאי לחתום על הסכם ממון? במה עוסק הסכם טרום נישואין – וכיצד הוא מאושר מבחינה פורמלית?

  חוק יחסי ממון בין בני זוג מגדיר בין היתר מהו הסכם ממון. לפי החוק, זהו הסכם בין בני זוג שמטרתו להסדיר את יחסי הממון ביניהם. לפיכך, גם חתימה על הסכם כזה וגם שינוי שלו לאחר מכן צריכים להיות בכתב. עם זאת, הדרך הפרקטית הכי טובה לנסח הסכם שגם יהיה קביל מבחינה משפטית היא להתייעץ עם עורך דין.

  לאינטרסים שלך מגיע ייצוג טוב יותר

  לימור כהן היא עורך דין שמתמחה בין היתר בחוק יחסי ממון. בזכות ההתמחות הזו, גם האינטרסים שלך מקבלים ייצוג טוב יותר. זה כולל את שלבי עריכת ההסכם, החתימה או הגשת התביעה, אז כדאי להשאיר פרטים באתר ולתאם פגישה בהקדם.

  החשיבות של הסכם ממון

  חתימה על ההסכם יכולה להתבצע לפני או אחרי הנישואין. מטבע הדברים, זהו הסכם שיקבל ביטוי במקרה שבו בני הזוג רוצים לבצע חלוקת רכוש. במקרים אחרים, יכול להיות שיהיה מקום להיעזר בניסוח של ההסכם הזה גם בנסיבות של משמורת, בית משותף, או כמובן גירושין.

  באופן כללי ואם לא חותמים הסכם נפרד, החוק קובע חזקה לפיה כל אחד מבני הזוג זכאי לרכוש את הרכוש שהביא עמו – בנוסף למחצית מהרכוש שנצבר במהלך החיים המשותפים. אבל אם יש הסכם שקביל מבחינה משפטית, על בני הזוג חלה חובה ליישם אותו.

  אישור פורמלי של הסכם ממון

  אישור פורמלי הוא תנאי להענקת תוקף משפטי לכל הסכם שנחתם בין בני זוג. הסכם טרום נישואין למשל ניתן לאשר בחתימת נוטריון, רושם הנישואין במועצה הדתית הרלוונטית, בית משפט לענייני משפחה או בית דין רבני. אם ההסכם נחתם אחרי הנישואין, כדאי להתייעץ עם עורך דין שילווה את בני הזוג.

  ההסכם שרצית מתחיל כאן

  התייעצות עם עו"ד לימור כהן היא הצעד שחיכית לו כדי להתחיל לנסח הסכם בעל תוקף משפטי. הסכם כזה יגן עליך עכשיו ובעתיד וישמור על האינטרסים של המשפחה. אז על מנת להתחיל לעבוד על הסכם ממון נכון ויעיל, כל שעליך לעשות הוא רק להשאיר פרטים באתר ואנו נחזור אליך בהקדם.

  משרדה של לימור כהן הינו משרד עורך דין לענייני מקרקעין ודיני משפחה, המשרד הינו משרד בוטיק המספק לכל לקוחותיו שירות אדיב ומקיף וישמח לצרף אתכם לשורת הלקוחות המרוצים שלו.

  קידום אתר לעורך דין קידום אתר לעורך דין