השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  צוואות

  מהי צוואה? איך מקבלים ירושה שהוגדרה בצוואה? מה התפקיד של עורך הדין במסגרת ההליכים למימוש צוואות?

  צוואות מוגדרות על פי חוק הירושות בתור הצהרה פורמלית בכתב או בעל פה. אבל בניגוד להצהרה רגילה, כאן מדובר על הצהרה שבה האדם מורה מה לעשות ברכושו לאחר מותו. כתוצאה מכך, צוואות וירושות משפיעות על כל בני המשפחה ונחשבות לעניין רגיש.

  הדרך הכי טובה להתמודד עם הרגישות סביב הנושא של ירושות היא לערב עורך דין. את עורך הדין אפשר לערב בשלבים של ניסוח הצוואה, או בשלב שבו רוצים לממש כתב ירושה קיים. עם זאת, צריך גם לבדוק מה רמת ההסמכה ומה מספר שנות הניסיון של אותו גורם משפטי.

  ניסיון של עורך דין שעובד בשבילך

  עו"ד לימור כהן גאה להשתמש בכל שנת ניסיון שיש לה על מנת לשרת את האינטרסים שלך. אם חשוב לך לנסח צוואה קבילה בבית משפט, אפשר להשאיר פרטים באתר ולהתחיל בתהליך בהקדם. במקביל, כדאי ליצור קשר עם נציגי המשרד גם כדי לברר על מימוש צו ירושה של קרובים, חברים או כמובן משפחה.

  מאפיינים של צוואות בישראל

  זכות הקניין היא זכות יסוד מוגנת שמופיעה בחוק יסוד: כבוד האדם וחירותו. בגלל הזכות הזו מצד אחד והעובדה שזמן חיי האדם קצוב מצד שני, החוק מפרט מה יכול להיות הסדר חוקי שקובע מה ייעשה ברכוש האדם לאחר פטירתו.

  בישראל מתייחסים אל רכוש האדם שנפטר בתור עיזבון. בהיעדר צוואות, חוקי הירושה עוסקים בירושה על פי דין ומאפשרים לחלק את העיזבון לפי סדר עדיפויות מסוים. אבל אם יש צוואה בעלת תוקף משפטי, היא מקבלת עדיפות.

  במילים אחרות, מותר לכל אדם להורות הוראות אחרות מחוק הירושה. ברגע שיש צוואה, ההסדר המלא שחוק הירושה אינו חל על העיזבון.

  הזכויות שלך צריכות ייצוג גם במקרים שנראים פשוטים

  עו"ד לימור כהן מלווה כבר שנים רבות משפחות סביב חוקי ירושות ודיני משפחה. בזכות זמינות גבוהה והתחייבות ליחס אישי, גם הזכויות שלך יישמרו במלואן.

  התייעצות עם נציגי המשרד תאפשר לך להבין לעומק מה קובע החוק. כדי לקבל ירושה או להגן על רכושך שירשת במסגרת צוואה, ביכולתך פשוט  ליצור עמנו קשר ממש עכשיו.

  קידום אתר לעורך דין קידום אתר לעורך דין